Par projektu

Pirmās Latvijas laikā vecāki saviem bērniem mācīja, ka esam spēcīgi, varoši, gudri un strādīgi. Bērni klausījās un tā kļuva par patiesību.

Korānā islamticīgajiem paradīze tiek raksturota kā vieta, kur viss ir zaļs, ir daudz meži, upes un ezeri. Vai tas tev, ko neatgādina ? Mums ir visi četri gadalaiki un atšķirībā no vecās Eiropas arī iespēja ēst tīru pārtiku. Vai Tu to novērtē ?

Tev apkārt ir cilvēki, kas negrib, lai Tu justos spēcīgs un varošs. Viņi grib, lai Tu esi vājš, lai sūdzies, lai brauc prom no Latvijas. Vieta tukša nepaliek. Ja aizbrauc, agri vai vēlu tavā vietā atbrauks kāds cits un tavi bērni vai mazbērni runās jau citā mēlē.

Bez savām saknēm Tu nevari būt spēcīgs. Sāc ar sevi. Izpēti savas dzimtas vēsturi. Apjautā tuviniekus, vecvecākus. Viņi nedzīvos mūžīgi. No saknēm tu smelsies spēku un labāk izpratīsi to, cik ļoti tev ir paveicies, ka vari dzīvot brīvā Latvijā. Jā, rocība vienmēr var būt lielāka, bet tavi senči iztika ar vēl mazāk un sasniedza krietni vairāk. Piecelies un sāc rīkoties. Pasaule ir pelnījusi, lai Tu to padarītu labāku. Liels spēks uzliek lielu atbildību un katrā no mums, arī manī ir šis spēks. Neizšķied savu dzīvi fasējot dārzeņus, tīrot zivis vai dzīvojot skvotā svešā mājā. Nepaliec par spoku.

Spokiem.lv

 

 

 

 

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on Facebook